Код товара: 140785

Смартфон TECNO Spark Go 1 (KL4) 4/64ГБ, 2SIM, Magic Skeen Green 4894947050084

Товар закончился
0
3199 ₴
Кешбэк
32 ₴
Код товара:: 140785
Смартфон TECNO Spark Go 1 (KL4) 4/64ГБ, 2SIM, Magic Skeen Green 4894947050084
3199 ₴
Описание

Провідний дизайн

TECNO Spark GO 1 вражає не лише своїми технічними характеристиками, а й унікальним дизайном, який був ретельно продуманий для максимальної зручності користувача. Смартфон має ергономічну форму із закругленими углами, що покращує відчуття від касання та забезпечує комфортне тримання в руці. Завдяки своїй формі, що поєднує елементи квадрата та заокруглення, TECNO Spark GO 1 відповідає сучасним тенденціям мобільної індустрії. Такий підхід робить пристрій не лише стильним, а й міцним. Зрительно воно виглядає збалансованим та витонченим, що додає йому додаткової привабливості. Кожен елемент корпусу продуманий до дрібниць, щоб створити відчуття якості та надійності, які є важливими для сучасного користувача.

Плавні дії

TECNO Spark GO 1 оснащений великим 6.67-дюймовим HD+ дисплеєм, який забезпечує високу якість зображення завдяки роздільній здатності 1600x720 пікселів. Такий екран створює чітке та яскраве зображення, що дозволяє насолоджуватися мультимедійним контентом, відео та іграми на новому рівні. Завдяки яскравості 480 нит дисплей залишається добре читабельним навіть за яскравого денного світла, що забезпечує комфортне користування в будь-яких умовах. Підтримка частоти оновлення до 120 Гц робить рухи на екрані максимально плавними. Завдяки інтелектуальній системі частота оновлення автоматично підлаштовується під різні сценарії використання, оптимізуючи роботу пристрою та забезпечує ефективне енергоспоживання. Це означає, що при перегляді статичних зображень або виконання простих завдань система може знижувати частоту до 60 Гц, зберігаючи енергію, а при динамічних діях, таких як ігри або скролінг сторінок, частота збільшується до 120 Гц для більш плавного та приємного враження від користування. Таким чином, екран TECNO Spark GO 1 поєднує у собі високу якість зображення, оптимальну яскравість та розумну частоту оновлення, робить цей смартфон идеальним вибором для тих, хто цінує як зручність, так і енергоефективність.

Надзвичайно стабільна продуктивність

TECNO Spark GO 1 працює однаково швидко та без будь-яких затримок протягом тривалого часу. Завдяки потужному процесору T615 смартфон оптимізований для багатозадачності та тривалого використання без зниження швидкості. Ви можете бути впевнені, що пристрій буде зберігати свою ефективність навіть через кілька років активної експлуатації.

Особливо варто відзначити підтримку мережі 4.5G, яка пропонує швидкість завантаження на 100% вище ніж традиційна мережа 4G. Це дозволяє досягати швидкості до 300 Мбіт/с, що значно покращує досвід користування, забезпечуючи миттєве завантаження сторінок, швидке оновлення даних та безперебійну роботу онлайн-додатків. Цей смартфон ідеально підходить для тих, хто шукає надійний та швидкий пристрій для тривалого використання з відмінною продуктивністю.

Витривалість

Spark Go 1 має аккумулятор ємністю 5000 мА-год, що забезпечує тривалу годину автономної роботи. Смартфон здатний працювати до 60 днів у режимі очікування, що є відмінним показником для тих, хто рідко використовує пристрій або перебуває в місцях без заряджання. Для активних користувачів час роботи також вражає: до 31 дня дзвінків, 19 годин перегляду відео на YouTube або 101 години прослуховування музики. Це робить пристрій ідеальним для подорожей та інтенсивного повсякденного використання без необхідності постійного заряджання.

Смартфон підтримує швидку зарядку через роз'єм Type-C потужністю 15 Вт, що дозволяє зарядити смартфон до 80% лише за 1.4 години. Ефективність зарядки була збільшена на 30% порівняно з минулим поколінням.

Характеристики
Экран
Диагональ экрана 6,67"
Разрешение дисплея 1600 x720
Тип матрицы экрана IPS
Связь
Количество семерок 2 sim
Стандарты связи 2G, 3G, 4G
Тип симкарты Nano-SIM
Процессор
Количество ядер процессора 8 ядер
Модель видеопроцессора ARM Mali-G57 MP1
Модель процессора Unisoc T615
Частота процессора 1,8 ГГц
Память
Встроенная память 64 Гб
Оперативная память 4 Гб
Расширение памяти microSD до 512 Гб
Камера
Основная камера 13 Мп
Разрешение видеосъемки 1920 x 1080 Full HD
Фронтальная камера 8 Мп
Операционная система
Операционная система Android 14
Аккумулятор
Емкость аккумулятора 5000 мАг
Интерфейсы
Bluetooth Так
NFC Ні
Wi-Fi Так
Разъем USB USB Type-C
Разъем для наушников Аудіо 3,5
Общая информация
Вес 0,18 кг
Высота 165,6 мм
Гарантия 1 рік
Глубина 8,3 мм
Страна производитель Китай
Цвет Зелений
Отзывы 0
0
0 покупателей
Написать отзыв
Вопросы и ответы о Смартфон TECNO Spark Go 1 (KL4) 4/64ГБ, 2SIM, Magic Skeen Green 4894947050084
3199 ₴