Водонагрівач TESY GCV 1004424D B14 TBRC / ANTICALC 100 V
В наличии
0
Кешбэк
Гарантия
Спосіб отримання у місті
Доставка в отделение Новой почты
Відправимо завтра за тарифами перевізника
Доставка курьером Новой почты на адрес
Доставка в почтомат Новой почты
Самовивіз
1 - 2 дні Безкоштовно
Код товара:: 142065
Описание
Вертикальний спосіб встановлення та компактні розміри (468 x 440 x 998 мм) дозволяють розмістити бойлер навіть у невеликих приміщеннях. Механічне управління забезпечує просте та зручне регулювання температури води.
ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ В TESY ANTICALC GCV 1004424D B14 TBR
Характеристики
Основные характеристики
Время нагрева 130 хв
Количество ТЕНЕЙ 2
Максимальная температура нагрева до 70°C
Объем бака 100 л
Потребляемая мощность 2400 Вт
Тип нагревательного элемента Сухий ТЕН
Тип управления Механічне
Установка Вертикальне
Общая информация
Вага 26 кг
Гарантія 2 роки
Розмір (ВхШхГ) 998 х 440 х 468 мм
Страна производитель Болгарія
Написать отзыв
Наличие в магазинах
г. Винница, Профессора Шульги, 1
Графік роботи
Сб - Нд - Вихідний
Получить
1 – 3 дня
г. Винница, ул. Хмельницкое шоссе, 114В