Водонагрівач TESY GCV 1004424D B14 TBRC / ANTICALC 100 V
В наявності
0
Кешбек
Додаткові сервіси
Спосіб отримання у місті
Відділення Нова Пошта
Відправимо завтра за тарифами перевізника
Кур'єром Нової Пошти
Поштомат Нова Пошта
Самовивіз
1 - 2 дні Безкоштовно
Код товару:: 142065
Опис
Вертикальний спосіб встановлення та компактні розміри (468 x 440 x 998 мм) дозволяють розмістити бойлер навіть у невеликих приміщеннях. Механічне управління забезпечує просте та зручне регулювання температури води.
ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ В TESY ANTICALC GCV 1004424D B14 TBR
Характеристики
Основні характеристики
Встановлення Вертикальне
Кількість ТЕНІВ 2
Максимальна температура нагріву до 70°C
Об'єм баку 100 л
Споживана потужність 2400 Вт
Тип керування Механічне
Тип нагрівального елемента Сухий ТЕН
Час нагріву 130 хв
Загальна інформація
Вага 26 кг
Гарантія 2 роки
Країна виробник Болгарія
Розмір (ВхШхГ) 998 х 440 х 468 мм
Написати відгук
Наявність в магазинах
м. Вінниця, Професора Шульги, 1
Графік роботи
Сб - Нд - Вихідний
Отримати
1 - 3 дні
м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 114В