Код товару: 102922

Фен-щітка Remington AS7100

Товар закінчився
0
829 ₴
Кешбек
8 ₴
Код товару:: 102922
Фен-щітка Remington AS7100
829 ₴
Опис

Remington AS7100 Blow Dry and Style Caring розроблений спеціально для створення розкішних укладок з мінімальним тепловим пошкодженням для короткого волосся.

У комплекті 2 насадки: для об'єму та легшої завивки. Тепер ви можете робити укладання у своєму неповторному стилі, що дозволяє завжди та скрізь бути впевненою у собі. Одночасне сушіння та укладання разом з 2 насадками. Насадка-щітка 19 мм підійде для створення дрібних локонів і надасть форму та об'єму чубчика, а 25-міліметрова насадка-щітка з м'якою щетиною — це відмінний варіант для об'ємних, вільніших локонів.
Функція іонізації позбавить волосся від електризації та надасть їм доглянутого вигляду.

Стайлер має 2 налаштування швидкості та температури, дозволяючи підібрати поєднання, яке підійде саме вашому волоссю. Потужність стайлера 400 Вт забезпечує відмінну продуктивність, дозволяючи щоразу насолоджуватися швидким стайлінгом та професійними результатами.

Характеристики
Основні характеристики
Іонізація Ні
Кількість температурних режимів 2
Споживана потужність 400 Вт
Загальна інформація
Вага 330 г
Гарантія 1 рік
Країна виробник Китай
Розмір (ВхШхГ) 35 х 4,5 х 4 см
Відгуки 0
0
0 покупців
Написати відгук
Питання та відповіді про Фен-щітка Remington AS7100
829 ₴