Монітор LG 27GR93U-B.ADRZ
Товар закінчився
0
Кешбек
Код товару:: 141254
Монітор LG 27GR93U-B.ADRZ
Опис
Неймовірні ігрові пейзажі
UHD 4K дисплей забезпечує точну передачу кольорів для відтворення яскравих і живих сцен.
Відчуйте справжній бій завдяки природним кольорам
Неймовірна швидкість для повного занурення в гру
Швидкий екран, плавний ігровий процес
Грайте повноцінно та без зусиль
Nvidia G-SYNC Compatible
AMD FreeSync Premium
Характеристики
Екран
Діагональ екрана 27"
Покриття Матовий
Роздільна здатність дисплея 3840 x 2160
Тип матриці екрана IPS
Властивості
Частота оновлення екрану 144 Гц
Інтерфейси
Інтерфейс DisplayPort/HDMI/Вхід: mini-jack 3.5/USB
Додаткові функції
VESA 100 x100 мм
Основні характеристики
Відношення сторін 16:9
Яскравість 400 кд/м²
Загальна інформація
Вага 6,4 кг
Гарантія 2 роки
Країна виробник Китай
Розмір (ВхШхГ) 613,5 x 467,7-577,7 x 253,7 мм
Розмір без підставки (ВхШхГ) 613,5 x 371,6 x 51,3 мм