Код товару: 151723

Плойка Rotex RHC410-S

Товар закінчився
0
349 ₴
Кешбек
3 ₴
Код товару:: 151723
Плойка Rotex RHC410-S
349 ₴
Опис

Плойка Rotex RHC410-S втілить мрії про красиві локони в реальність. Вона має гарний жіночний дизайн, який сподобатися будь-кому. З цієї плойкою ви зможете завжди мати бездоганний вигляд, який доповнять спіральні локони. Модель має доступну ціну, яка припаде до кишені будь-кому і вона стане незамінним помічником для створення красивої зачіски.

Rotex RHC410-S - зробить вашу зачіску красивою кожного дня. Вам достатньо підключити до мережі плойку, почекати 30 секунд і приступити до створення образу. Якісна укладка для вашого волосся забезпечена. Для зручності у використанні, плойка оснащена шнуром з можливістю повороту на 360 °. З цим стайлером все просто, легко і недорого.

Плойка Rotex RHC410-S оснащена пластинами з нержавіючої сталі і потужністю 25 Вт. Діаметр щипців становить 19 мм, що дозволить зробити красиві локони на короткому волоссі. Модель має термоізольований наконечник і захист від перегріву, що зробить експлуатацію максимально безпечною і комфортною.

Характеристики
Основні характеристики
Кількість режимів  1
Матеріал покриття Метал
Регулятор температури Ні
Температура нагріву -
Час нагріву 30 сек
Загальна інформація
Вага 0,32 кг
Гарантія 1 рік
Країна виробник Китай
Розмір (ВхШхГ) 35 х 8 х 5 см
Відгуки 0
0
0 покупців
Написати відгук
Питання та відповіді про Плойка Rotex RHC410-S
349 ₴