Монітор LG 27US500-W 27US500-W
В наявності
0
Кешбек
Спосіб отримання у місті
Відділення Нова Пошта
Відправимо завтра за тарифами перевізника
Кур'єром Нової Пошти
Поштомат Нова Пошта
Самовивіз
1 - 2 дні Безкоштовно
Код товару:: 141708
Монітор LG 27US500-W 27US500-W
Опис
Насолоджуйтесь творчістю
Побачте дивовижні кольори
Чіткість із 8,29 мільйонами пікселів
Насолоджуйтеся яскравими та точними кольорами завдяки UHD 4K.
Простота та зручність
Перемикайтеся швидко
Характеристики
Екран
Діагональ екрана 27"
Покриття Матовий
Роздільна здатність дисплея 3840 x 2160
Тип матриці екрана IPS
Властивості
Частота оновлення екрану 60 Гц
Інтерфейси
Інтерфейс 1 х DisplayPort, 2 х HDMI, 1 x Нeadphone
Додаткові функції
VESA 100 x100 мм
Основні характеристики
Відношення сторін 16:9
Яскравість 300 кд/м²
Загальна інформація
Вага 5,5 кг
Гарантія 2 роки
Країна виробник Китай
Розмір (ВхШхГ) 613.5 x 454.7 x 214.9 мм
Розмір без підставки (ВхШхГ) 613.5 × 363.5 × 45.4 мм
Написати відгук
Наявність в магазинах
м. Вінниця, Професора Шульги, 1
Графік роботи
Сб - Нд - Вихідний
Отримати
1 - 3 дні
м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 114В